Služby designérky

Nejen obrazy, ale také hedvábné ručně malované záclony, závěsy, prostorové předěly, přehozy, dekorační polštáře a ubrusy mohou ve vašem interiéru vytvořit zajímavou atmosféru. 

Jestli hledáte originalitu a nápad a vaše představy se vymykají běžným pojmům o bydlení, oslovte mne jako designérku interiérů. Navrhnu vám kompletní řešení vašeho bydlení tak, aby vyhovovalo vašim představám a potřebám, bylo funkční, pohodlné, praktické, plnilo všechny požadavky současného moderního stylu života, a přitom mělo originalitu, fantazii, spiritualitu, vaši duši.

Princip naší společné cesty k vašemu vytouženému bydlení spočívá ve vzájemném seznámení, komunikaci a představení mého způsobu práce. Po několika schůzkách a konzultacích a vámi odsouhlasených průběžných řešení včetně finančního rozpočtu vám předložím konečný projekt, podle kterého budete schopni se sami pustit do realizace, nebo můžete využít realizace „na klíč“.

Konečný projekt obsahuje vybrané pracovní skici, technické výkresy půdorysu místností a rozmístění nábytku, osvětlení a doplňků, kresebnou prostorovou vizualizaci, náladové a vzorové desky, tzv. moodboardy, na nichž vidíte na fotkách všechny konkrétní zařizovací předměty a celkový charakter řešeného interiéru. Vyjíměčností mé práce oproti jiným designérským  studiím je vyrobení skutečného prostorového modelu s miniaturami nábytku, které můžete reálně přesunovat a dosáhnout tak maximální prostorové představivosti. Ucelené informace o přesném názvu výrobku, ceně a odkaz na prodejce naleznete v přehledných tabulkách. 

  Orientační ceník: 

první schůzkazdarma
návrh jedné místnosti  4 – 8 tis. Kč    
návrh bytu do 50 m2 10 – 20 tis. Kč
návrh bytu do 100 m2 20 – 40 tis. Kč
poradenství500 Kč/ hod.
hodinová práce  500 Kč/ hod.
originální závěs 3 – 6 tis. Kč
dekorační polštář 1 – 3 tis. Kč
obrazyviz. Obrazy na hedvábí  

  

Služby designérky
Dita > Interiérový design > Služby designérky